Mebelux nagrodzony statuetką Ambasador Zatrudnienia Wspomaganego 2018

dodano: 06.03.2018

Warmińsko-Mazurski Oddział Państwowego Funduszu Osób Niepełnosprawnych wspólnie z Polskim Stowarzyszeniem Na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Ostródzie  podczas konferencji „Aktywizacja społeczno-zawodowa szansą na niezależność osób z niepełnosprawnościami” nagrodzili Mebelux statuetką Ambasador Zatrudnienia Wspomaganego 2018.

Pani Agnieszka Majewska-Pawełko, Kierownik działu księgowo-kadrowego Mebelux wystąpiła podczas konferencji jako ekspert w panelu dyskusyjnym poruszającym zagadnienia praktyczne zatrudnienia wspomaganego w przedsiębiorstwach.

Mebelux realizuje projekt wsparcia długotrwale bezrobotnych i osób niepełnosprawnych przy wsparciu trenera pracy już od 2015 roku. Dajemy szansę pełnego funkcjonowania na rynku pracy. Pracownicy niepełnosprawni to podwójna korzyść dla pracodawcy, w postaci zaangażowanego pracownika jak i wzrostu motywacji pozostałych pracowników. Determinacja i chęć pracy pomimo przeciwności losu jest warta naśladowania.– mówi Pani Agnieszka.

Dziękujemy za docenienie naszego wkładu, a to wyróżnienie traktujemy jako potwierdzenie właściwie obranego kierunku polityki kadrowej firmy.

 

Jeśli potrzebujesz
materiałów?

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ?
Skontaktuj się z nami!

Mebelux sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 9, 14-100 Ostróda
tel. +48 89 646 12 22   -   e-mail: mebelux@mebelux.com.pl