Z Ostródy wprost do Miami

dodano: 05.06.2017
Mebelux, producent mebli biurowych z Ostródy otworzył swój pierwszy showroom w Miami.
 
Miami stanowi jedno z najważniejszych centr światowych finansów, handlu międzynarodowego, kultury, mediów, rozrywki i sztuki. Jedno z najbogatszych miast Stanów Zjednoczonych, chętnie wybierany kierunek destynacji turystycznych i biznesowych. Gospodarka Florydy plasuje się wśród dwudziestu największych gospodarek na świecie.
 
To właśnie w Miami Mebelux Sp. z o.o. producent mebli z Ostródy, otworzył swój pierwszy za oceanem showroom. 
Mebelux na rynek Stanów Zjednoczonych przygotował w początkowym etapie system mebli PROFIL, autorski system mebli managerskich, pracowniczych i konferencyjnych, idealnie wpisujących się w obowiązujące trendy, które cechują się minimalistycznym wzornictwem. System ten posiada wiele rozwiązań do budowania ergonomicznych i oszczędnych stanowisk pracy.
 
Zaprezentuje tam również nową linię mebli menedżerskich  AVION, myśląc o potrzebach współczesnych liderów i trendach kształtujących obecnie przestrzeń biurową. System ten charakteryzuje modułowe rozwiązanie, które dzięki czystej i klasycznej formie wprowadza harmonię do wnętrza i tworzy otoczenie sprzyjające kreatywności i podejmowaniu skutecznych decyzji.
 
Celem rozbudowy sieci eksportowej właśnie w tym kierunku, jest badanie unikalnych potrzeb tego rynku oraz jego zainteresowania meblami biurowymi produkowanymi w Polsce – mówi Pan Ruoso Giuliano, Prezes Zarządu Mebelux Sp. z o.o.
 

Jeśli potrzebujesz
materiałów?

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ?
Skontaktuj się z nami!

Mebelux sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 9, 14-100 Ostróda
tel. +48 89 646 12 22   -   e-mail: mebelux@mebelux.com.pl