Otrzymaliśmy dotację unijną

dodano: 17.03.2017

Mebelux z sukcesem przeszedł projekt: Wykorzystanie procesów wzorniczych w Mebelux Sp z o.o.

Celem projektu było zwiększenie potencjału Mebelux w zakresie umiejętności zarządzania wzornictwem co przełoży się na wdrożenie nowych i znacząco ulepszonych produktów w przyszłości. W ramach działań firma została poddana licznym ocenom oraz analizom, czego efektem jest audyt wzorniczy, który wskazał mocne i słabe strony organizacji, kierunek rozwoju oraz zalecenia.

Przeprowadzenie pełnego, solidnego procesu analitycznego oraz przygotowanie strategii uwzględniającej potrzeby firmy jest niezbędne do wdrożenia działań rozwojowych.

Firma jest obecnie na etapie wdrażania, planowania oraz priorytetyzowania szeregu zaleceń mających efekt w najbliższej przyszłości.

Planowane efekty to przede wszystkim wdrożenie do produkcji nowej kolekcja mebli biurowych oraz praca ukierunkowaniem i rozwojem procesów wzorniczych w firmie w przyszłości.

Wyzwanie, które sobie postawiliśmy ma wysoko zawieszoną poprzeczkę. Mam w nie wiarę opartą o solidny i zaangażowany zespół jaki tworzymy - mówi Pani Marzena Czaplicka, Członek Zarządu Mebelux.

Jeśli potrzebujesz
materiałów?

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ?
Skontaktuj się z nami!

Mebelux sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 9, 14-100 Ostróda
tel. +48 89 646 12 22   -   e-mail: mebelux@mebelux.com.pl