O firmie

Fabryka Mebli Biurowych "MEBELUX" istnieje na rynku od 1995 roku i działa jako polsko - włoskie joint – venture.

Jakość stosowanych do produkcji materiałów, profesjonalizm obsługi oraz poziom sprzedaży stawiają nas w czołówce polskich producentów mebli biurowych. 

W naszej ofercie mamy szereg systemów meblowych, począwszy od prostych mebli domowych i pracowniczych po ekskluzywne meble gabinetowe. Produkcja mebli odbywa się w nowoczesnych obiektach o łącznej powierzchni 10 000 m² z wykorzystaniem profesjonalnych linii technologicznych do obróbki płyt wiórowych pokrytych laminatem (obrabiarki sterowane numerycznie).

Koncentracja na budowie trwałych relacji jest doceniana przez naszych partnerów. Nasze zaangażowanie oraz produkcja wysokiej jakości mebli przy zastosowaniu nowoczesnych technologii sprawiły, że zaufało nam wiele firm i instytucji w tym sieci bankowe i ubezpieczeniowe. Klienci cenią fakt, że stale podnosimy jakość na każdym polu naszego działania. Staramy się, aby być konkurencyjnym i dążymy do stałego rozwoju we wprowadzaniu nowatorskich i funkcjonalnych rozwiązań dostosowanych do potrzeb naszych klientów.

Mebelux obok produkcji zajmuje się również dystrybucją mebli mieszkaniowych i hotelowych produkowanych przez naszych włoskich partnerów wchodzących w skład ZG Gruppo (ZG Mobili, GM Cucine, GV Salotti).

Nasze wyroby dystrybuowane są zarówno w kraju jak i poza jego granicami poprzez stworzone sieci dealerskie.

Zapraszamy do współpracy.

 

#1

Misja

Naszą misją jest tworzenie ergonomicznych i przyjaznych dla użytkownika stanowisk pracy. Wymaga to od nas dostarczania coraz bardziej doskonałych produktów.

#2

Jakość

Stale pracujemy nad nowymi, zaawansowanymi technologicznie rozwiązaniami meblowymi. Jednym z głównych warunków wysokiej jakości jest wdrożenie systemu zarządzania jakością ISO 9001.

#3

Funkcjonalność

Wychodzimy naprzeciw zmieniającym się potrzebom naszych Klientów, wspieramy ich rozwój poprzez modułowe rozwiązania. Dzięki czystej i klasycznej formie wprowadzamy harmonię do wnętrza i tworzymy otoczenie sprzyjające kreatywności w podejmowaniu skutecznych decyzji.

#4

Gwarancja

Gwarancja jakości Mebelux to staranie dobierane materiały i komponenty używane do produkcji mebli. Nasze rozwiązania zaprojektowane są tak, by zapewniać niezawodność i trwałość każdego produktu.

Jeśli potrzebujesz
materiałów?

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ?
Skontaktuj się z nami!

Mebelux sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 9, 14-100 Ostróda
tel. +48 89 646 12 22   -   e-mail: mebelux@mebelux.com.pl